Udział naszych uczniów w X jubileuszowej edycji „PRETTY WOMAN”

8 marca drużyna w składzie: Aleksandra Lis -7b, Mateusz Urbaniak – 7b oraz Agata Ziętek -8b uczestniczyła w X edycji konkursu PRETTY WOMAN. Pierwszą część tegorocznej edycji przedsięwzięcia stanowił Międzyszkolny Konkurs Językowy „Styling and Make-Up Artist”.
Główną część PRETTY WOMAN tradycyjnie wypełnił pokaz stylizacji fryzjerskich i kosmetycznych.. Dzięki swym stylizacjom przenieśli nas do dyskoteki lat 70. i 80., zapoznali z subkulturami i różnymi grupami etnicznymi. Na specjalne zaproszenie w tegorocznym przedsięwzięciu wzięła udział klasa 7b.
PRETTY WOMAN to cenne wydarzenie w procesie edukacji. Wpływa korzystnie na nawiązywanie relacji międzyludzkich, doskonalenie warsztatu pracy, promuje szkolnictwo zawodowe, a przede wszystkim daje możliwość prezentacji talentów
i uzdolnień uczniów.

< Dodane przez szkola dnia 12 marca 2024 21:17 >