Udział szkoły w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

11 stycznia 2015 r. tradycją lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w licytacji 23. Finału WOŚP, który w tym roku zorganizowany został w MDK w Turku. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców uczniów naszej szkoły, sponsorów oraz Spółdzielni Uczniowskiej możliwy był udział w licytacji. W szkole zebrano 2100 zł, za które wylicytowano następujące gadżety. Wśród nich znalazły się: Koszulka WOŚP, chleb, plakat WOŚP, kalendarz ścienny, obraz – owoce, obrazy Lecha Lamenta, książka pt. „Amatorski Klub Filmowy KALEJDOSKOP w Turku”, obraz olejny. Nasza szkoła na WOŚP przekazała dwie choinki wylicytowane przez pana Starostę Mariusza Seńko na kwotę 800 zł oraz państwo Pisula z córką na kwotę 900 zł. Anioła z gliny zakupił za 300 zł pan Jacek Wzorek. Wszystkie te prace wykonane zostały przez nauczycielkę naszej szkoły. Na licytację szkoła przekazała również serwetki zrobione przez mamę jednego z uczniów, które zostały wylicytowane na kwotę 100 zł. Swoim udziałem w licytacji po raz kolejny udowodniliśmy, jak ważny jest dla nas los innych ludzi. Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przyczyniamy się do tego by grała nam ona „ do końca świata i jeden dzień dłużej”. Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, którzy tak licznie uczestniczyli w akcji dziękujemy za zaangażowanie i „Wielkie Serce”.

< Dodane przez szkola_admin dnia 15 stycznia 2015 14:10 >