Wycieczka do Kalisza

Dnia 17 grudnia klasy Ia, Ic, Id, IIIa oraz IIc były na wycieczce w Kaliszu. Pierwszym punktem programu było obejrzenie przedstawienia teatralnego pt. „Diabełek Pawełek”. Pouczająca opowieść o diabełku, który został wyrzucony z piekła, ponieważ chciał być dobry, obfitowała w nowoczesne rozwiązania scenograficzne, jak animację, interaktywne wizualizacje i mapping 3D. Przed teatrem zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia przy stojącej tam choince.
Po przeżyciach duchowych przyszedł czas na zabawę, relaks i aktywność fizyczną. Dzieci spędziły miłe chwile w nowoczesnej sali zabaw MEGAHITEK. Czekało tam na nich wiele atrakcji: wulkan, zjeżdżalnia rolkowa, małpi gaj, dmuchany zamek, trampolina, pneumatyczne armatki oraz automaty do gier. Energii starczyłoby jeszcze na dłużej, ale czas było wracać do domu.
Wycieczka do Kalisza była pierwszą szkolną wyprawą pierwszoklasistów. Znakomicie poradzili sobie w trudach podróży, zdali egzamin z samodzielności, zwłaszcza, że cała Id to przecież sześciolatki. Dzieci wróciły zadowolone, uśmiechnięte i pełne wrażeń, o których szybko chciały opowiedzieć rodzicom.

< Dodane przez szkola_admin dnia 20 grudnia 2014 23:52 >