Wycieczka do lasu kl. IE

W dniu 12 listopada 2015 r. klasa IE wraz z wychowawcą wybrała się na wycieczkę do lasu przy Nadleśnictwie Turek. Na uczniów czekał leśniczy – pani Magda Marciniak, która zabrała nas na spacer po lesie. Uczniowie rozpoznawali nazwy drzew liściastych, iglastych oraz ich owoce. Ponadto pod kierunkiem leśniczego dzieci chętnie wypowiadały się na temat zwierząt mieszkających w lesie. Druga część zajęć odbyła się w Izbie Edukacyjnej ZDROJKI. Dzieci oglądały zgromadzone eksponaty przyrody, rozpoznawały zwierzęta na podstawie wydawanych przez nie dźwięków. Po zakończeniu części edukacyjnej dzieci piekły kiełbaski przy ognisku. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom rodziców uczniów w zaangażowanie się i pomoc w zorganizowaniu wycieczki do lasu.

< Dodane przez szkola dnia 15 listopada 2015 23:08 >