Wycieczka do „Mikroskali”

Wycieczka do Centrum Edukacji i Rozrywki „Mikroskala” w Koninie to wspaniały prezent dla uczniów klasy Ib i IIb z okazji mikołajek. Na uczniów w Parku czekało ponad 30 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Wyjątkowość Centrum tkwi przede wszystkim w interaktywności niektórych makiet. Eksponaty przedstawiają sceny z filmów, z historii Polski, Świata. Wystawa wsparta jest prezentacjami multimedialnymi co pozwala na poznanie wielu ciekawych faktów.
Największą frajdą dla dzieci były interaktywne kolejki, postaci z bajek oraz makieta wesołego miasteczka. Podczas pobytu w „Mikroskali” uczniowie uczestniczyli w zajęciach obrazujących proces powstawania makiet. Przeżyli niesamowite emocje w kapsule czasu. Dodatkową atrakcją Mikroskali był film o charakterze edukacyjno-rozrywkowym oglądany w systemie 6D. Dzieci miały również okazję wyszaleć się w „małpim gaju”, co sprawiło im wiele radości. Pobyt w Centrum Edukacji to wspaniała nauka połączona z zabawą.

< Dodane przez szkola_admin dnia 16 grudnia 2014 15:00 >