Mikołajkowy wyjazd do Łodzi

Tradycyjnie wychowawcy klas: Emilia Szymaniak Majda, Danuta Hartman, Zbigniew Pawlak i Jerzy Urbańczyk organizują dla swoich wychowanków jednodniowe wycieczki z okazji Mikołajek. 9 grudnia 2015 r. był to wyjazd uczniów klasy VIa, VIb i Va do kina „Cinema City Manufaktura” w Łodzi, które mieści się w najpopularniejszym centrum handlowym MANUFAKTURA. Kino wyposażone jest w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe i najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów. Uczniowie zwiedzili również świątecznie przystrojone centrum handlowe, obejrzeli lodowisko „Pod chmurką” – 600 m2 lodowej tafli oraz jarmark świąteczny na rynku składający się z 20 domków, oświetlonych baldachimem złożonym z 30 tys. lampek. W domkach można zakupić smakołyki, ceramikę, witraże, ręcznie robione ozdoby choinkowe oraz upominki dla najbliższych. Uczniowie wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wrażeń.

< Dodane przez szkola dnia 12 grudnia 2015 23:14 >