Występy na festynie

Uczniowie z klas 2 i 3 naszej szkoły uczestniczyli w dniu 18.09.2016 r. w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Parafię p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku. Występy naszych dzieci uatrakcyjniły to wydarzenie. Hejnał zagrany na trąbce przez Filipa Kaźmierczaka i nauczyciela p. Piotra Kmieciaka był zapowiedzią do prezentacji naszej szkoły, która przywitała się w ten sposób ze zgromadzonymi gośćmi. Po wybrzmieniu hejnału uczennice klasy 3a: Zuzia Chrostek, Gabrysia Granos, Nadia Przybył i Wiktoria Szczygielska zaprezentowały aforyzmy o rodzinie. Konstancja Giersz z klasy 3d zagrała na skrzypcach utwór pt.”Marsz Grenadierów”. Michalina Cieślak oraz Gabrysia Rosiak z klasy 2a wyrecytowały wiersz pt. „Moja rodzina”. Swój program artystyczny zakończyliśmy piosenką pt. „Najpiękniejsza w klasie” w wykonaniu Zosi Jesiołowskiej z klasy 2e wraz z towarzyszącym jej zespołem tanecznym. Festyn, mimo niesprzyjającej pogody, był okazją do zaprezentowania umiejętności naszych uczniów przed turecką publicznością.

< Dodane przez szkola dnia 20 września 2016 21:03 >