Zajęcia w szkole podczas ferii zimowych

Podczas ferii zimowych w szkole zorganizowane zostały zajęcia sportowo-rekreacyjne i artystyczno-literackie. Głównym celem zajęć było zagospodarowanie czasu wolnego uczniom poprzez stworzenie możliwości aktywnego wypoczynku. Niesamowitą frajdę sprawiały dzieciom codzienne zajęcia na basenie, na którym organizowane były gry i zabawy z elementami pływania oraz rekreacyjno-sportowe na sali gimnastycznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia literacko-artystyczne. Dzieci wykonywały dowolnymi technikami przeróżne prace plastyczno – techniczne: malowały krajobraz zimowy, bohaterów zimowych baśni. Relaksowały się i rozwijały twórcze myślenie poprzez gry planszowe, zabawy relaksacyjne, zajęcia komputerowe, kalambury. Podczas zajęć każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie interesującego, dzięki czemu ferie należały do udanych.

< Dodane przez szkola_admin dnia 2 marca 2015 17:53 >