Zakończenie roku szkolnego – klasy I-III

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. W piątek 26 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 klas I-III. Ze względu na panującą pandemię COVID-19, tegoroczne zakończenie roku szkolnego wyglądało zupełnie inaczej. Panująca pandemia spowodowała nagłe zmiany w wielu dziedzinach naszego życia. W warunkach reżimu sanitarnego uczniowie otrzymali od wychowawców świadectwa szkolne oraz nagrody książkowe za osiągnięcie wysokich wyników w nauce. Uczniowie z klas III otrzymali nagrodę Dyrektora szkoły, tj. Statuetkę Mądrej Sówki dla Aleksandry Lis, Franciszka Żyły, Laury Łukasik, Zuzanny Grendy, Macieja Tomaszaka, Weroniki Tutaj, Bereniki Chojnackiej, Darii Sałop. Dla uczniów ze 100% frekwencją Event Marzeń ufundował smakowa watę cukrową. Było to radosne spotkanie z kolegami, koleżankami i wychowawcą. W tym dniu wychowawcy klas trzecich żegnali się z uczniami, których uczyli od pierwszej klasy. Nie mogło również zabraknąć informacji od wychowawców klas na temat zasad bezpiecznego spędzania wakacji.
Życzymy wszystkim udanych wakacji!

< Dodane przez szkola dnia 26 czerwca 2020 17:35 >