Zakończenie roku szkolnego – klasy 1-3

W piątek 24 czerwca 2016 roku nadszedł wyczekiwany przez wszystkich moment – zakończenie roku szkolnego i początek wakacji! Oficjalna uroczystość dla klas I-III odbyła się w sali gimnastycznej naszej szkoły o godz. 9.00. Spotkanie rozpoczęło się niezwykle uroczyście od wprowadzenia sztandaru i zaśpiewania hymnu szkolnego. Dyrektor szkoły pani Maria Kukulska powitała uczniów, nauczycieli i przybyłych gości. W swym przemówieniu podsumowała miniony rok, pogratulowała uczniom licznych sukcesów w nauce, a także wręczyła nagrody książkowe najlepszym. Uczniowie, którzy godnie reprezentowali w trzyletnim okresie nauki naszą szkołę w licznych konkursach wiedzowych i artystycznych osiągając sukcesy, otrzymali z rąk pani dyrektor statuetki – Sowy, a byli to: Tamara Driessen, Stanisław Czapla, Dawid Maciejewski, Dawid Włodarczyk, Konrad Lament, Bartosz Majda, Kinga Sobczak, Weronika Wasilewska, Sebastian Wagner, Kamil Orligóra, Aleksandra Wernik. Ich rodzice otrzymali dyplomy uznania za szczególną troskę o wszechstronny rozwój swoich dzieci. Rodzicom uczniów klas trzecich dyrektor szkoły wręczyła również podziękowania za trzyletnią współpracę i zaangażowanie w działania podejmowane na rzecz klasy i szkoły. Po tej wyjątkowej części głos zabrała przedstawicielka rodziców pani Beata Sobczak, kierując słowa uznania do nauczycieli i uczniów oraz życząc wszystkim udanego odpoczynku. Część oficjalną zakończył program artystyczny w wykonaniu uczniów klas drugich, którzy śpiewając i recytując wiersze o wakacyjnej tematyce wprowadzili nas w klimat letniego wypoczynku.

< Dodane przez szkola dnia 27 czerwca 2016 11:50 >