Zaprosili przedszkolaków na basen

20 września to Ogólnopolskie Święto Przedszkolaka i z tej właśnie okazji uczniowie z klasy IIIb zaprosili swoich młodszych kolegów na zajęcia na basenie. Po pogadance o bezpieczeństwie , którą przeprowadził pan ratownik nastąpiła krótka rozgrzewka a potem gry i zabawy w wodzie. Starsi koledzy wspaniale zaopiekowali się przedszkolakami i chętnie służyli im pomocą. Podczas zajęć często było słychać piski, śmiechy i okrzyki radości. Może to świadczyć o tym, że zajęcia na basenie bardzo się podobały. Uczniowie obiecali przedszkolakom, że nie było to tylko jedno spotkanie. Szczególne podziękowania kierujemy do pana dyrektora Krzysztofa Kolendy za pomoc w realizacji zajęć basenowych dla przedszkolaków.

< Dodane przez szkola dnia 22 września 2016 22:12 >