Zwiedzili największą w Polsce wystawę budowli z klocków Lego

W dniu 11 marca 2016 r. uczniowie klasy Id i IIb uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Dzieci zwiedziły największą w Polsce wystawę budowli z klocków Lego. Podziwiały największy na świecie samolot z klocków LEGO, figurę Roberta Lewandowskiego, budowle przedstawiające architekturę zabytkową oraz współczesną, wydarzenia historyczne, eksponaty interaktywne – roboty, wielką interaktywną mapę Europy, interaktywne instrumenty muzyczne, stare samochody. Wszystko to wykonane z ogromnej ilości klocków Lego. Po obejrzeniu wystawy dzieci oglądały filmy edukacyjne, które ukazywały świat nauki i wiedzy przez pryzmat klocków Lego. Następnie spędziły przyjemnie czas w Fun-Parku bawiąc się klockami różnej wielkości. Po wspaniałej zabawie uczestnicy wycieczki zwiedzili Stadion Narodowy z przewodnikiem, gdzie mieli szansę poczuć się jak kibice, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu. Poznali trasę piłkarzy. Zwiedzili szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski. Byli w loży vipów i na stanowiskach dziennikarzy. Wspomnienia z tej wycieczki na długo pozostaną w ich pamięci.

< Dodane przez szkola dnia 16 marca 2016 16:48 >